Sündisin 23.okt.1975 Pärnu linnas, siin lõpetasin nii põhi- kui ka keskkooli.

1995 aastal astusin Viljandi Kultuurikolledzhisse (Praegune Kultuuriakadeemia) ning õppisin seal selliste inimeste nagu Merle Karusoo, Reet Valgmaa, Lembit Õunapuu ning Andry Ervaldi käe all.


Alates 1999 aastast töötan Pärnus Pereabikeskuses sotsiaalpedagoogina.


Olen rahvaste kultuuri ja muusikat vahendava ning tutvustava mittetulundusühigu "KS Paabel" üks asjutajaliige ning aastast 2002 selle juhatuse esimees.

 

Muusika ja teater on olnud kaks väga olulist asja minu elus ning seda peamiselt tänu vanematele, kes mõlemad töötasid Pärnu teatris "Endla" : isa helitehnikuna ning ema näitlejana.


Otsesemalt hakkasin muusikaga tegelema keskkooli ajal ning alates 1996 aastast olen aktiivselt tegev laulja ning klahvpillimängijana, esinenud paljudes kohtades üle Eesti ning löönud kaasa erinevates projektides :


* laul ja klahvpillid synth-pop asnamblis "Galaxy", kellega meil oli au olla üheks peaesinejaks ansambli Depeche Mode "Exciter World Tour"  Eesti kontserti soojendusüritusel.

  

 * tenor djembe, bongod ning  darabouka löökpilliprojektis "Ghana"


 * klahvpillid, käsitrummid, ocarina, paaniflööt, duduk ning didgeridoo projektis  "Dreamers"

 
Kogun ja õpin erinevaid eksootilisi rahvapille, flööte ning käsitrumme üle kogu Emakese Maa.


Laulmise kõrvalt on mulle osaks saanud õnn osaleda kolmes suurepärases lavastuses :


* 05.detsember 1998 Ugala teatris esietendunud  Boris Kõrveri operetis "Ainult unistus" mida enamasti tuntakse ja teatakse sealt pärit lugude "Külm oled sa Põhjamaine naine" ja "Kerjuse laul" järgi

 

 * Peeter Simmi poolt Ugalas lavastatud ning juutide elust rääkivas filmilikus lavadraamas draamas "Loojang" 


* Kolmel aastal Pärnu Vallikääru aasal, Vallikääru laval ning Kontsertimajas etendunud Ilona Musta kirjutatud ning Maido Saare poolt lavale seatud vabaõhumuusikalis "Kivine armastus"

 


 

 

 

Aastast 2004 mängin klahvpille ning laulan retro-pop duos "Catarsis"